"Razem jesteśmy silni"
sobota Styczeń 20th 2018

Lyoness jest międzynarodową firmą i wspólnotą zakupową

FIRMA

Lyoness został założony w 2003 roku i działa obecnie na 46 rynkach na całym świecie zatrudniając
1.000 pracowników, jako ponadbranżowa i ponadkrajowa Shopping Community dla konsumentów i
globalny program stałego klienta dla Partnerów Handlowych Lyoness. Pond 4.5 mln Uczestników
Programu otrzymuje wyjątkowe korzyści zakupowe – na przykład zwrot pieniędzy przy zakupach
oraz Shopping Points – , podczas gdy Partnerzy Handlowi zyskują lojalnych klientów oferując im
specjalne korzyści.

Company Profile

 

CZERPANIE KORZYŚCI PRZY KAŻDYM ZAKUPIE

Jak to działa? Całkiem prosto: Lyoness oferuje niezrównaną sieć koncernów, małych i średnich przedsiębiorstw oraz firmy partnerskie online, umożliwiając korzystne zakupy na całym świecie we wszystkich branżach. W ten sposób Uczestnicy Programu korzystają obecnie u ponad 47.000 Partnerów Handlowych w ponad 250.000 Cashback Points otrzymując Cashback i zbierając atrakcyjne Shopping Points.

Shopping Points

Lyoness Foundations

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ -
FUNDACJE LYONESS

W Lyoness społeczna odpowiedzialność biznesu stanowi bardzo istotną kwestię. Do życia zostały więc powołane dwie fundacje pożytku publicznego, które są integralną częścią firmy i wspierane są automatycznie poprzez każdy zakup dokonany przez Uczestników Programu u Partnerów Handlowych Lyoness.

Od roku 2008 obok Uczestników Programu i Partnerów Handlowych dzięki Lyoness Child & Family Foundation w edukacji zyskują także potrzebujące dzieci, młodzież i ich rodziny. W roku 2011 została założona kolejna fundacja Lyoness Greenfinity Foundation której celem jest długofalowa ochrona środowiska oraz realizacja innowacyjnych projektów związanych z ochroną klimatu na świecie i wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii.

LYONESS.TV

Zanurz się w audiowizualny świat Lyoness! Informacja i rozrywka, krótko Infotainment oferuje od roku 2012 internetowy kanał informacyjny Lyoness.TV. Dwa naprzemiennie nadawane co tydzień programy prezentują wszelkie tematy bazujące wokół Lyoness, zakupów oraz gospodarki. Prezenterzy Khadra Sufi („ZOOM“) i Chris Brow („InLife“) zapraszają na prowadzone przez siebie, trwające około 20 minut programy, w których obejrzeć można także interesujące filmy dotyczące projektów obu Fundacji Lyoness.

Lyoness TV
Lyoness Store

LYONESS MERCHANDISING STORE

Lyoness Merchandising Store znajdziesz wiele produktów związanych z Lyoness! Począwszy od T-shirtów i koszulek polo, poprzez artykuły biurowe czy pamięć USB, aż po ekspresy do kawy z motywem Lyoness. Przejrzyj szeroką gamę ofert – i zbieraj przy tym Cashback i Shopping Points!

LYONESS W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Lyoness oraz korzyści zakupowe Lyoness znajdziesz także w sieciach społecznościowych. Aby przejść
do danego portalu, kliknij w odpowiednią ikonę – w ten sposób od razu możesz skontaktować się
bezpośrednio z Lyoness Community i zyskiwać dzięki wyjątkowym ofertom (np. promocjom na
Facebooku) oraz aktualnym konkursom!twitter-logo            youtube-logo            gplus-logo            fb-logo            rss-logo

 

https://www.youtube.com/watch?v=28LerZFE3gc&list=PLu08xQEAq2AI8uWJL7-Uo0su7kbPkwqTK

Komentuj