"Razem jesteśmy silni"
sobota Styczeń 20th 2018

Lyoness i promocje partnerów handlowych

LYONESS OFERUJE NAJKORZYSTNIEJSZE PROMOCJE DLA CIEBIE!

Zwrot pieniędzy w gotówce przy każdym zakupie to tylko jedna strona Lyoness. Oprócz tego, Lyoness Shopping Community oferuje Ci okazję do oszczędzania pieniędzy podczas zakupów. Z wyjątkowymi promocjami oraz Shopping Point Deals naszych Partnerów Handlowych zapewniasz sobie nie tylko Cashback i Shopping Points, ale też mnóstwo różnych rabatów.

WYJĄTKOWE PROMOCJE

Partnerzy Handlowi Lyoness stale mają wyjątkowe promocje dla Uczestników Programu Lyoness. Oferty te dają Ci możliwość dodatkowego oszczędzania pieniędzy przy zakupach, oprócz Cashback i Shopping Points. Aktualne promocje możesz znaleźć w zakładce „Skorzystaj z promocji“. Tak łatwo jest oszczędzać nie wyłączając Cashbacku i Shopping Points!
Shop now

PROMOCJE NASZYCH PARTNERÓW HANDLOWYCH

Prócz wyjątkowych promocji, w zakładce „Skorzystaj z promocji“ można znaleźć aktualne promocje i oferty Partnerów Handlowych Lyoness. Pozwala to stale odkrywać nowe możliwości dodatkowego oszczędzania pieniędzy z Cashback i Shopping Points podczas zakupów z Lyoness.
Shop now

SHOPPING POINT DEALS

Lyoness oraz Partnerzy Handlowi Lyoness oferują wiele sposobów, aby Shopping Points były dla Ciebie szczególnie wartościowe. Dlatego zebrane Shopping Points możesz wymienić na wyjątkowe Shopping Points Deals i w taki sposób zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. W menu „Zrealizuj Shopping Points“ znajdziesz aktualne Shopping Points Deals.
Shop now

LOYALTY MALL

Oprócz Shoping Point Deals zapraszamy do odwiedzenia Loyalty Mall, gdzie w zamian za Shopping Points otrzymasz nieporównywalne zniżki na produkty z kategorii: moda, lifestyle, rozrywka, sport, dziecko i rodzina czy dom i wnętrze. W taki sposób oszczędzają Państwo na wielu produktach. Zakupy w Loyalty Mall można robić także bez realizowania Shopping Points.
Które produkty można kupić z obniżką poprzez realizowanie Shopping Points, można sprawdzić w menu „Realizo

Komentuj