"Razem jesteśmy silni"
sobota Styczeń 20th 2018

Lyoness – bony i karty podarunkowe

BON LYONESS

Uniwersalny bon podarunkowy ma wiele zalet. Umożliwia zakup oryginalnych bonów i kart podarunkowych a także stanowi świetny pomysł na prezent. Bon Lyoness to idealny środek do robienia zakupów z Lyoness, ponieważ możesz z niego korzystać na różne sposoby.

Gift Voucher

ZAWSZE DO DYSPOZYCJI

Bonem Lyoness masz możliwość płacenia za zamówienia bonów wybranych Partnerów Handlowych składane online. Z bonami Lyoness możesz w elastyczny sposób i spontanicznie zamawiać inne bony w każdej chwili, bez konieczności dokonywania przelewów. Szczególnie praktyczne jest to w przypadku bonów elektronicznych, ponieważ możesz je zamawiać w każdej chwili, płacić za nie dostępnymi bonami Lyoness oraz natychmiast je zrealizować – oczywiście, otrzymujesz także Cashback i Shopping Points, w zależności od wybranego Partnera Handlowego.

DOSKONAŁY PREZENT

Możesz też podarować bony Lyoness i tym samym sprawić radość innym. Odbiorca sam również ma możliwość wykorzystania bonu Lyoness na zakup bonów Partnerów Handlowych Lyoness, oferujących poszukiwane przez niego produkty – oczywiście przy każdym zakupie otrzymuje on Cashback i Shopping Points za bony Partnerów Handlowych, które nabył. W taki sposób robisz prezent spełniający marzenia i przynoszący korzyści.

JAK NABYĆ BONY LYONESS?

W każdej chwili możesz zamówić bony Lyoness na stronie internetowej Lyoness (Zamów bony Lyoness teraz). Dodatkowo, Twój Cashback może być przeznaczony znów na bon Lyoness zamiast być przelany na konto bankowe. Po otrzymaniu bonów Lyoness znajdziesz je w menu “Moje bony”. Skorzystaj z zalet bonów Lyoness jeszcze dzisiaj i zamów teraz!

Komentuj